Zdravie a životný štýl

  • Autor: AkSen o.z.

Kurz Nordic Walking 12.5.2015

Ilustračný obrázok

     Dňa 12.5.2015 sme sa zišli na ďalšej lekcii kurzu Nordic Walking pod vedením p. Marcelky Veličovej.

     Stretli sme sa o 9.00 hod. pri tenisových kurtoch v Mestskom parku. Počasie nám prialo a tak sme sa pustili do „walkingovania“. Nakoľko sa medzi nás pridali aj noví členovia kurzu tak sme ich najskôr oboznámili s Nordic Walkingom a následne sme sa vybrali na chôdzu po Mestskom parku.

     Počas našej chôdze sme si urobili prestávky, aby sme vyskúšali našu koordináciu, pozornosť  a pod.  Opäť sme sa príjemne zabavili a urobili sme niečo užitočné pre naše telo.

     Pri odchode z lekcie sme sa očami zamerali na ihrisko blízko parku, kde sú hrazdy a konštrukcie na cvičenie s vlastnou hmotnosťou. Je to veľmi zaujímavé, vyskúšali sme zopár strojov a zaujímavosťou je, že toto ihrisko je pre všetkých občanov Banskej Bystrice  sprístupnené zdarma.

        Z lekcie sme si urobili aj pár fotografií, z ktorých Vám na ukážku niekoľko prikladáme.

     Všetci zúčastnení sme boli nadšení a tešíme sa na ďalšie stretnutie, ktoré sa uskutoční 19.5.2015 o 9.00 hod. – utorok  pri tenisových kurtoch v Mestskom parku.  

     Stále sú vítaní aj noví členovia tohto kurzu, preto Vás prosím o nahlásenie Vášho záujmu o Nordic Walking na e-mail: stula@centrum.sk, resp. môžete prísť priamo na kurz v stanovenom čase.

 

Zúčastnení: Janka Štulrajterová, Katka Brunnerová, Katka Miartušová, Ľuboš Svoboda, Ružena Fraňová, Majka Lehocká, Marcela Veličová

--------

Janka Štulrajterová

Administrátor AkSen RC BB             

stula@centrum.sk

0911 534 047

PrílohaVeľkosť
stretnutie_v_mestskom_parku.jpg3.45 MB
rozcvicka.jpg4.65 MB
walkingujeme.jpg3.7 MB
cvicenie.jpg6.01 MB
cvicenie1.jpg5.76 MB
walkingujeme_1.jpg3.49 MB
zucastneni.jpg3.21 MB
aktivita.jpg3.6 MB
nadsenie_z_aktivity.jpg3.59 MB
takto_to_funguje.jpg4.22 MB