Zdravie a životný štýl

  • Autor: AkSen o.z.

JOGA - včera, dnes a zajtra

Ilustračný obrázok

Srdečne Vás pozývame na prezentáciu knihy PhDr. Anny Galovičovej, ktorá sa uskutoční dňa 17.októbra o 17.00 hod v AURA DOMe, Sládkovičova 11, Piešťany.

Anna Galovičová je zakladateľkou občianskeho združenia Slovindia, celým názvom Spoločnosť Slovensko - indického priateľstva, ktoré v spolupráci s Indickým vydavetľstvom vydalo túto krásnu knihu. Urobili spolu aj veľa iných krásnych akcií, medzi ne patrí aj Večer Indického priateľstva, na ktorom naše členky predviedli v módnej prehliadke odievanie indických žien.

Pani Anna Galovičová, viac ako 50 krát navštívila Indiu, navštívila množstvo kláštorov, jogových centier, nahliadla do vnútra Indie, učiteľov, našla mnohých múdrych ľudí a niečo, čo jej dalo a pomohlo rozvinúť vnútorné bohatstvo. Toto svoje bohatstvo premieňa každý deň do nových aktivít a projektov a premieňa tak slová Mahmada Gándhího na skutočnosť: "Veľkosť človeka rastie tou mierou, akou sa on usiluje rozmnožiť dobro svojich blížnych."

Významná udalosť v živote pani Anky Galovičovej nepochybujem že bolo vydanie knihy a uvedenie do života pod názvom : Joga – včera, dnes a zajtra, ktorá bola pokrstená na 3.medzinárodnom dni jogy v Bratislave 25. júna 2017.

PrílohaVeľkosť
p1060972.jpg4.49 MB