Vzdelávanie

  • Autor: AkSen o.z.

Vzdelávanie- PC kurz , AkSen RC Banská Bystrica

Ilustračný obrázok

PC Kurz pre tých čo chcú vedieť ešte viac

 hodnotenie účastníčok

 

V dňoch 25.4. – 02.05. sa konal v Komunitnom centre Fončorda PC kurz pre tých, čo chcú vedieť viac. Zúčastnilo sa ho sedem členiek  AkSen RC BB, ktoré si  chceli prehĺbiť svoje vedomosti s prácou s PC. Náplň kurzu sa prispôsobila ich požiadavkám. Lektor Mgr. Maroš Hudík odborne a trpezlivo  všetko vysvetľoval a každej účastníčke sa podľa potreby venoval aj individuálne.

 

Poďakovanie patrí aj spoločnosti BBXNET – Mestskej počítačovej sieti, ktorá sponzoruje počítačovú školiacu miestnosť v komunitnom centre Fončorda.

 

Ohlasy účastníčok to veľmi presne vystihujú J:

 

Na kurze PC pokročilí som sa okrem iného naučila toto: Určite si už viem zakúpiť lístok na vlak. Už nájdem na facebooku čo potrebujem a nastavím si ho ako potrebujem. Viem ako chatovať. Poznám tajnú formulku na nájdenie slova na aktuálnej stránke. Poznám zaujímavé stránky- napr. historická Bystrica z roku 1950. Viem ktoré okienko je rýchlejšie na Googli. Dúfam že viem ako poslať veľký balík fotiek mailom cez obláčik. Viem prečo si stránky žiadajú odpísať klikybáky. Viem prečo si mám pozerať komentáre k sťahovaným súborom. Viem ako superrýchlo zastavím video Youtube, aj kde sa stratila lišta.  Viem ako vyskočím na Eifellovku a načo je 9 malých štvorčekov. Viem si poradiť ak mi nezobrazí prehliadač mapu a odkáže ma na iný zobrazovač. Viem preložiť expresne celú stránku hoci aj do čínštiny. Za toto a ešte aj viac veľmi pekne ĎAKUJEM!

A ďakujem aj za pohodičku v učebni.

·         Blažka Kokáčová

 

Ďakujem, že som sa mohla zúčastnik kurzu na PC pre pokročilých.

Prednášajúci bol príjemne trpezlivý, nakoľko mojej zručnosti na PC potrebujú ešte veľa zdokonalovania v kurze i v praxi. Ďakujem.

·         Daniela Fašková

 

Kurz hodnotím pozitívne. Napriek tomu, že celý pracovný život pracujem s počítačmi, kurz bol pre mňa zhrnutím mojich poznatkov, doplnený o informácie o niektorých programových produktoch, ktoré nepoužívam. Ďakujem za možnosť zúčastniť sa.

·         Oľga Kordovánerová

 

V dňoch 24.4.-2.5.2017 som absolvovala  počítačový kurz  pre tých, „ktorí chcú vedieť  viac“  pod vedením pána Maroša Hudíka.

Boli to lekcie, na ktorých sme si mohli zlepšiť svoje zručnosti v internetovej komunikácii (facebook),elektronickom obchodovani (kúpa lístkov on- line, platby cez internetbanking),používanie USB kľúča a využívaní niektorých ďalších užitočných stránok (mapy,kataster).

Myslím ,že kurz splnil svoj účel, lektor bol ústretový k našim požiadavkám a určite by som privítala ďalšie pokračovanie.

·         Ľubica Hettychová

 

Rada som sa zúčastnila tohoto kurzu PC. Rozhodne mi to pomohlo pri práci s PC, slovníkmi, mapami,katastrálnym portálom, kúpou cestovných lístkov, v uľahčeni práce s kopírovaním, you tub-om, a oveľa viac......

Zručnosti a ovládanie PC,ktoré sa v našom veku už ťažko niekde inde dozvieme.

Ďakujem

·         Dvonková Milada

 

 

V Banskej Bystrici: 12.05.2017

Zhrnula  príspevky a zapísala :

Lýdia Demuthová, gestorka vzdelávania  na PC kurzoch

PrílohaVeľkosť
dscn1009.jpg3.3 MB
dscn1010.jpg3.39 MB
dscn1012.jpg3.21 MB
dscn1025.jpg3.18 MB
dscn1027.jpg3.38 MB