Projekty a akcie

  • Author: AkSen o.z.

Chcete sa dozvedieť viac o projekte „silver star up“ ?

Ilustračný obrázok

Silverstartup

Zorganizovali sme neformálne stretnutie s Dr. Jozefom Čuhom ,odborníkom na pozitívne myslenie a zakladateľom prvej crowdfundingovej platformy www.silverstartup.sk  .

Dozvedeli sme sa o zaujímavom inovatívnom projekte Silverstartup pre ľudí, ktorí majú už svoje striebro vo vlasoch, ale zlato v rukách( zaoberajú sa a vytvárajú užitočné predmety, služby ,čiže produkty: napr. včelárstvo, drevorezba, šitie ,maľovanie , šperkárske výrobky,kkeramika,zdobenie veľkonočných vajíčok, pečenie koláčov-tort,....)

Predstavil nám projekt „silver star up“ ,

·         ktorého ideou je vytvoriť skupinu seniorov(50+) a umožniť im predávať svoje produkty

·         ktorého poslaním je podporiť šikovných ľudí (seniorov),

·          hlavným benefitom je nájsť dosť investorov na platenie- prispievanie na  projekty seniorov   

 

Prečo SILVER START UP ?

Lebo vieme, že je veľmi ťažké zamestnať sa po päťdesiatke. Ale taktiež vieme, že nie každý na to má, aby podnikal a nie každý je ochotný začať niečo sám, ale všetkým našim klientom odporúčame, aby v prvom rade hľadali možnosti, kde sami niečo dokážu a sami sa aj o seba postarajú. Vieme, že mnohé obmedzenia to nedovoľujú, ale aj my sme v tomto veku a vieme aj z profesionálneho pohľadu, ako sa prípadní zamestnávatelia správajú k vekovej kategórii 50+.  Ak nechcete skončiť ako nejaký vrátnik, (nerpodceňujem túto profesiu), tak vám asi nič iné neostane, len niečo skúsiť sami a sami prípadne dať prácu iným, (asi ste sa chytili za hlavu), no iné riešenie nevieme. My sme s tým začal v roku 1990, kedy aj nás ako neproduktívnych, poslali domov. Po troch mesiacoch sme už mal firmu a dodnes toho neľutujeme. Viete toho veľa, tak nech vás živí to, čo vás baví a čo robíte radi.

Ďakujem vám za príjemnú atmosféru a aj za príležitosť odprezentovať náš projekt. Verím, že tí, ktorí o to prejavili záujem sa aj skutočne zapoja ( napriek skepse) Naozaj môžu stratiť hodinu svojho času a môžu získať veľa.

Pozdravujem a teším sa na spoluprácu.

                                                                                       Jozef Čuha

Kontakt:

Dr. Jozef ČUHA

Personálna a vzdelávacia agentúra

Banská Bystrica www.cuha.sk

Zakladateľ prvej crowdfundingovej platformy www.silverstartup.sk

Prezident OZ ICOPT www.pozitivnemyslenie.sk

Kontakt: Starohorská 10, 97411 Banská Bystrica

             0905804144

Zapísala

Natália Ceglédyová

PS.

 Pokiaľ vás to zaujalo a máte záujem svoj produkt rozbehnúť, otvorte si www.silverstartup.sk,zaregistrujte sa a postupne  píšte svoje odpovede.