Zdravie a životný štýl

  • Autor: AkSen o.z.

Homeopatia a senior

Ilustračný obrázok
Ak premýšľate, či by homeopatia bola schopná pomôcť aj vám s vašimi problémami, príďte na prednášku MUDr. Vladimíra Petrociho v stredu 24.10.2018 o 17.30 h do AkSen klubu v Piešťanoch na Sládkovičovej 11, v AURA dome.
 
Homeopatia pomáha dosiahnuť optimálnu rovnováhu v každom veku. “Najvyšším zámerom terapie je rýchla, jemná a trvalá obnova zdravia a úplné vyliečenie sa z ochorenia čo najkratším, najbezpečnejším a najmenej poškodzujúcim spôsobom, podľa jasne zrozumiteľných princípov.” (§2, Organon, S. Hahnemann)
 
Homeopatia pomáha zlepšiť kvalitu života bez kontraindikácií s používanými liekmi. Zlepšuje spánok a vitalitu, čo vedie k možnosti aktívnejšieho života.
 
Problémy, ktoré sú často liečené v homeopatickej praxi sú okrem iného: bolesť kĺbov, Alzheimerova choroba – demenciacukrovka, problémy so srdcom, pásový opar, kašel, vysoký krvný tlak, problémy po očkovaní proti chrípke, bolesti chrbta, parkinsonizmus, nehojace sa rany, slabosť močového mechúra, vyčerpanosť, problémy so spánkom a znížená imunita.
 
(citácia MUDr.Vladimír Petroci)
 
tím AkSen